O Gabinecie

Gabinet weterynaryjny w Tarnowskich GórachVeterinary caring of a cat

Witamy na naszej stronie internetowej!

Przychodnia weterynaryjna z Tarnowskich Gór to nowoczesne centrum medyczne leczenia zwierząt. Prowadzona jest przez doświadczonego specjalistę – lekarza weterynarii Jacka Aponiuka. Zajmujemy się leczeniem zwierząt domowych, takich jak koty, psy, ryby, gryzonie, ptaki domowe, a także płazy i gady.

Zapewniamy kompleksową opiekę weterynaryjną, która obejmuje profilaktykę, badania kontrolne i biochemiczne, zabiegi pielęgnacyjne, szczepienia, odrobaczanie i wiele innych usług.

Weterynarz pomoże również w doborze odpowiedniego pokarmu, witamin czy środków pielęgnacyjnych.

Proponujemy korzystne ceny zabiegów i wizyt oraz indywidualne podejście do każdego przypadku.

Nowoczesna poradnia weterynaryjna

Korzystając z usług naszej przychodni możecie być Państwo pewni, że zwierzęta są pod doskonałą, profesjonalną opieką weterynarza. Przeprowadzimy wszelkie niezbędne badania i zabiegi oraz ustalimy odpowiednie metody leczenia.

Posiadamy szeroką wiedzę o anatomii i chorobach zwierząt, a także wieloletnie doświadczenie zawodowe, gwarantujące najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia przeprowadzenie specjalistycznych badań, trafną diagnostykę weterynaryjną oraz szybkie i skuteczne udzielenie pomocy Państwa pupilom.

Weterynarz – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Najważniejsze jest dla nas zdrowie i dobre samopoczucie Państwa zwierząt. Dbamy o przyjazną, życzliwą atmosferę oraz gwarantujemy pełne zaangażowanie w wykonywaną przez nas pracę.

Siedziba naszej przychodni dla zwierząt mieści się w Tarnowskich Górach, natomiast zasięgiem swojej działalności obejmujemy również okoliczne miejscowości.

W celu ustalenia dogodnego terminu wizyty lub w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą lecznicy dla zwierząt oraz skorzystania z naszych usług weterynaryjnych.


W nagłych przypadkach jesteśmy dostępni pod numerem komórkowym: 601 222 324.